Shari Lapena – ‘Iedereen hier liegt’

21,99

Een ijzersterke en meeslepende domestic thriller voor fans van Colleen Hoover en Saskia Noort, bomvol onverwachte plotwendingen.

Welkom in Stanhope. Een veilige buurt. Een ideale plek voor families. Daar waar iedereen liegt. William Wooler lijkt op het eerste gezicht een echte familieman. Maar in werkelijkheid heeft hij een affaire, eentje die vanmiddag vreselijk afliep in een motel. Wanneer hij boos en van streek thuiskomt en daar zijn negenjarige dochter Avery aantreft, verliest William zijn zelfbeheersing.

Uren later wordt Avery door haar familie als vermist verklaard.

Opeens is Stanhope niet zo’n veilige buurt meer. En William is niet de enige in de straat die iets verbergt. Als getuigen naar voren komen met informatie die misschien niet waar is, beginnen Avery’s buren langzaam hun gezond verstand te verliezen.

Wie heeft Avery Wooler meegenomen?

Iedereen hier liegt, maar iemand in de buurt kent de waarheid…

Op werkdagen voor 15:00 uur besteld =  dezelfde dag verzonden.

Categorie:
Genre

Thriller

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Shari Lapena – ‘Iedereen hier liegt’” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *